Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Holbæk:
- 
            
                  
- 
            
                  Marc H.Fra Holbæk
 Vi er to gutter, friske og pålidelige. Vi har en stor viden inden for byggebranchen både som tømre,...
- 
            
                  Kim P.Fra Holbæk
 Jeg er en voksen seriøs mand der har et mindre multi-service firma. Jeg er bosat i Holbæk men ha...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Camilla H., Camilla H. og Kirsten W. søger hjælp til husopgaver i Holbæk
- 
              Rengøring i sommerhusFra Camilla H. (Holbæk)
 Der skal gøres rent i vores sommerhus på ca.50 kvm og anneks ca.20 kvm.. efter gæsters afrejse kl.1...
- 
              Rengøring i sommerhusFra Camilla H. (Holbæk)
 Der skal gøres rent i vores sommerhus og anneks ca.50 kvm + 20 kvm mellem gæsters afrejse og ankoms...
- 
              opvaskemaskinen starter ikkeFra Kirsten W. (Holbæk)
 Min opvaskemaskine vil pludselig ikke starte. Den tænder, jeg kan vælge program, og det lyder som o...
Klaus Kjærsgaard A., Hristina J. og Lix D. søger hjælp til haveopgaver i Holbæk
- 
              hækkeklipning/nedskæring til 130cm der er 233m der skal klippes.Fra Klaus Kjærsgaard A. (Holbæk)
 Hækken er en bøgehæk og og den trænger til at blive klippet ned i højden til 130cm. den ene siden f...
- 
              Træfældning/beskæring af 2 greneFra Hristina J. (Holbæk)
 Jeg har denne birketræ som mangler at få beskåret 2 grene. De skal beskæres helt og skal køres væk....
- 
              3 mtr laurbærhæk og buksbom rundFra Lix D. (Holbæk)
 ca 3 mtr *******hæk klippes. 2 små buksbom klippes rundt. tag på skur renses for mos.
Murat D., Henrik O. og Tore L. søger hjælp til diverse opgaver i Holbæk
- 
              Tandrem og vandpumpe skift på Peugeot 208 2016 BluehdiFra Murat D. (Holbæk)
 Udskiftning af tandrem på Peugeot 208 1,6 bluehdi fra 2016. Jeg har ikke forstand på noget af det,...
- 
              Rengøring af bil indvendigFra Henrik O. (Holbæk)
 Bilen skal støvsuges og vaskes indvendig . Måtter sæder og bagage rum . Der er en stationcar
- 
              Glasfiber reperationFra Tore L. (Holbæk)
 En båd hvor bunden skal repareres. Bådtype: Coaster 600 Bunden skal lappes med glasfiber. Den er ik...
 
               
             
                 
                 
                