Nørrevang 7 og 9 andre boliger er kommet til salg denne uge i Holbæk - se boligerne her.

dato

10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Holbæk. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Holbæk er villaen på Nørrevang 7 en af de nye boliger, der er kommet på markedet. Med et rummeligt areal på 209 kvadratmeter fordelt på 5 værelser tilbyder denne bolig masser af plads. Villaen er beliggende på en grund på 934 kvadratmeter.

Prisen for denne villa er 5.750.000 DKK, og den tilbyder en god mulighed for dem, der ønsker at bo i et rummeligt hjem i Holbæk.

En anden ny boligmulighed er ejerlejligheden på Brostræde 11, 1 tv, også placeret i Holbæk. Her får man 116 kvadratmeter fordelt på 4 værelser. Ejerlejligheden er en del af en større ejendom med et grundareal på 3388 kvadratmeter.

Denne ejerlejlighed har en pris på 5.200.000 DKK, hvilket kan være attraktivt for dem, der ønsker at bo centralt i en lejlighed med masser af plads omkring.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga