Ternevej 1 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Holbæk - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Holbæk. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Holbæk er to nye boliger kommet på markedet. Den første er en villa beliggende på Ternevej 1. Denne villa har et beboelsesareal på 117 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Den er sat til salg til en pris af 3.795.000 DKK og har en grundstørrelse på 624 kvadratmeter.

En anden boligmulighed er et rækkehus på Torpet 78, som også er i Holbæk. Rækkehuset er lidt større med sine 126 kvadratmeter ligeledes fordelt på 5 rum. Prisen for dette er lidt lavere, nemlig 3.695.000 DKK, og det ligger på en mindre grund på 200 kvadratmeter.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga