Peder Billesvej 76 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Holbæk - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Holbæk. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

På Peder Billesvej 76 i Holbæk finder vi en villa til salg med et samlet areal på 146 m². Denne bolig tilbyder fire rum og ligger på en grund på 674 m². Ejendommen er prissat til 4.895.000 kr.

En anden boligmulighed er villaen på Jeppes Torp 17 i Tjebberup, Holbæk. Denne ejendom har et boligareal på 134 m² fordelt på fem rum. Villaen står på en lidt større grund på 714 m² og er sat til en pris på 2.995.000 kr.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga