5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Holbæk. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Holbæk er to spændende boliger kommet på markedet. På Ved Lunden 18 finder vi en rummelig villa på 142 kvadratmeter, fordelt på 3 værelser. Huset ligger på en dejlig grund på 853 kvadratmeter, til en pris på 3.295.000 kr.
En anden ny boligmulighed i byen er villaen på Rosenvænget 27. Denne mindre villa tilbyder 76 kvadratmeter fordelt på 2 rum og ligger på en grund på 591 kvadratmeter. Ejendommen er udbudt til en pris på 2.795.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.